Τρίτη, 28 Ιανουαρίου 2014

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ



Σας κοινοποιούμε το πρόγραμμα των αγώνων Πρωταθλήματος της 1-2.2.2014  για να λάβετε γνώση.
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
Γ.ΑΝΑΤΟΛΑΚΗΣ
Ο ΓΕΝ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
Γ.ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ

                          Για την Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ
                       Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
                           ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
                              ΚΩΝ. ΧΟΛΕΒΑΣ


ΣΑΒΒΑΤΟ  1.2.2014


ΓΗΠ.Π.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
15.00
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠ.
ΓΗΠ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ
15.00
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – Α.Ε. ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΓΗΠ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
15.00
Α.Σ. ΠΟΝΤΙΩΝ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
ΓΗΠ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ (ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ)
15.00
ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
ΓΗΠ.ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
15.00
ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔ. – Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΓΗΠ. ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
15.00
ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔ.
ΓΗΠ. ΔΗΜ.ΡΕΝΤΗ
15.00
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΓΗΠ.ΣΕΦ
15.00
ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚ.
ΓΗΠ.ΝΙΚΑΙΑΣ
15.00
ΘΗΣΕΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣ.

ΚΥΡΙΑΚΗ  2.2.2014
ΓΗΠ.Π.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
10.00
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠ. – ΣΠΙΘΑ

12.30
ΧΑΛΚΗΔΩΝΑ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ

15.00
ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ
ΓΗΠ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ
15.00
ΚΑΣΤΕΛΛΑ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΓΗΠ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
15.00
ΝΕΟΙ ΔΡΑΠ. – Α.Ε. ΝΙΚΑΙΑ
ΓΗΠ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ (ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ)
12.30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧ.

15.00
ΑΡΗΣ ΑΜΦ. – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ









-2-

ΓΗΠ.ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
12.30
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔ. –  ΦΙΛΑΘΛΟΙ

15.00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔ. – Α.Ο. ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΓΗΠ.ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
10.00
ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – Α.Ο ΖΕΑΣ

12.30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡ. – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ

15.00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡ. – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΗΠ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
11.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡ. – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

15.00
ΕΠΟ (ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦ.)
ΓΗΠ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΡΕΝΤΗ
10.00
ΑΟ ΚΑΡΑΒΑΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔ.

12.30
ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ

15.00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
ΓΗΠ.Σ.Ε.Φ.
10.00
ΠΕΙΡΑΙΚΗ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ

12.30
ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡ.

15.00
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
ΓΗΠ.ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ
15.00
Α.Ε. ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
ΓΗΠ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
15.00
Α.Ε. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔ.
ΓΗΠ.ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
15.00
ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ – ΠΑΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
ΓΗΠ.ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ
15.00
ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – Α.Ο. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΓΗΠ.ΝΙΚΑΙΑΣ
10.00
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜ. – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

12.30
ΑΡΜΕΝΙΚΗ – Α.Ο. ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

15.00
ΕΙΡΗΝΗ 2005- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧ.
ΓΗΠ.ΑΙΓΙΝΑΣ
15.00
Α.Ε. ΑΙΓΙΝΑΣ – Α.Ε. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΓΗΠ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ
15.00
ΕΠΟ (ΙΩΝΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.)



Κοινοποίηση:
ΓΗΠΕΔΑ ΑΓΩΝΩΝ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Αρχειοθήκη ιστολογίου